28 Şubat 2013 Perşembe

Anastacia'ya 2. kez meme kanseri teşhisi kondu !Anastacia 2003 yılının Ocak ayında göğüs kanserine yakalanmıştı. Kanser erken fark edildiği için hemen müdahele edilerek şubat ayında Anastacia ameliyat oldu. Ameliyatta Anastacia'nın göğsünün bir kısmı alındı. İyileşme süreci ile beraber Anastacia beş aylık bir süreçten sonra kendi ismini taşıyan Anastacia albümünü çıkarmıştı. Aradan 10 yıl geçti. Anastacia'ya 2. kez meme kanseri  teşhisi kondu. Haberi ilk olarak arkadaşımdan duydum. İlk başta inanamadım. "Şaka mı ?" dedim. Sonra Anastacia'nın resmi facebook sayfasına girdim. Basın açıklamasını okuyunca yıkıldım.


Malesef Anastacia'ya 2003 yılında atlattığı göğüs kanseri tehşisi tekrar konuldu.Bunun sonucu olarak bütün Avrupa konserleri iptal edildi.Anastacia 6 Nisan Londra konseriyle başlayacak olan turnesi için çok heyecanlıydı. ' It's A Man World turnesini gerçekleştiremeyecek olmak çok kötü bir şey, fanlarımın hevesini kırmış olmak beni çok üzüyor. '
Anastacia tedavi süresince şarkı sözleri yazmaya devam edecek ve turne mümkün olan en kısa zamanda gerçekleşecek.

Ailesinin, arkadaşlarının ve fanlarının desteğiyle ayakta kalmaya kararlı olan Anastacia'nın ilk hedefi kanseri yenmek.

Bu süre boyunca sessiz kalmayı planlayan Anastacia'nın desteğe ve saygıya ihtiyacı var.

Anastacia inşallah bir kez daha bu kanseri yenip, bu durumun üstesinden gelecek. İnanıyorum ona ! Çok güçlü bir kadın o. Seni çok seviyorum. Allah'tan acil şifalar diliyorum ve sana dua ediyorum.

Alper Saygın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder